Nadstavba řídicího systému stroje

TOScontrol

Stroje na skladě

Ihned k prodeji

Prototyp

Svislé soustružení

Nadstavba řídicího systému stroje
TOScontrol
Stroje na skladě
Ihned k prodeji
Prototyp
Svislé soustružení
Kategorie produktů
Heavy duty
Machine tools
Since 1903

Poznejte naše stroje

Využijte svobodu modulové konstrukční stavebnice a sestavte si různé varianty obráběcích center díky modulové konstrukci.

Legendární horizontální vyvrtávačky, díky kterým je TOS VARNSDORF známý po celém světě. Nabízíme stolové a deskové varianty.

Nejnovější přírůstek do rodiny TOS VARNSDORF, díky kterému se výrobní program rozšířil o stroje se svislou osou pracovního vřetena.

Náš příběh

Přesnost našich strojů vylepšujeme více než 100 let

Už 120 let je naší tradicí kvalita, spolehlivost a vysoká technická úroveň firmy. Díky těmto vlastnostem jsme globálním vizionářem průmyslového obrábění a pyšníme se zákazníky ze všech průmyslových zemí světa.

Více o společnosti

Servis & podpora

Servis včetně dálkové diagnostiky

Nabízíme nadstandardní servis, díky kterému umíme efektivně řešit případné poruchy strojů a systémů. Pomáháme tak zákazníkům zvyšovat produktivitu práce a kontrolovat aktivní strojní parametry.

Více o podpoře

Kde nás najdete

Vítejte ve Varnsdorfu, Česká republika

Společnost TOS VARNSDORF a.s. se sídlem ve Varnsdorfu v České republice je předním světovým dodavatelem kompletních technologií pro obrábění a producentem obráběcích strojů se specializací na výrobu horizontálních frézovacích a vyvrtávacích strojů, obráběcích center a portálů.

Více o kontaktech