Průvodce 18. Dnem otevřených dveří

Letošní velkopáteční fotografie areálu TOS VARNSDORF by správně měla být zasněžená. Předpovědi jsou neúprosné – na velikonoce bude větší zima než na vánoce. Podivné počasí v podivném světě, chtělo by se říci.

My jsme však optimisté a věříme, že jednou to jaro prostě přijít musí. Po osmnácté se otevírají některé haly, aby se mohla varnsdorfská i vzdálenější veřejnost přesvědčit o tom, co se za poslední rok ve firmě podařilo, tedy to, co je vidět. A současně letošní ročník znamená návrat ke kořenům a podstatě Dne otevřených dveří.

Za poslední léta se tento firemní svátek postupně stal lidovou poutí, kdy požitky těla převážily nad požitky ducha. Mnoho z hostů dalo přednost klobáse či guláši s pivem před pohledem na nový stroj.

Proto dochází ke změně, nikoli ovšem radikální. Je to pobídka k tomu, abyste vy, naši vážení a milí hosté, měli více času a prostoru a hlavně důvodů si projít přístupné části firmy, abyste se na vlastní oči přesvědčili o tom, co v průběhu roku slýcháváte, nebo naopak se přesvědčili o tom, že ty negativní fámy nejsou pravdivé.

Abyste se zde setkali se svými bývalými spolupracovníky a zavzpomínali na časy, kdy všechno bylo nějak lepší. Řečeno gramatickou mluvou: zatímco nyní je to první stupeň, tehdy to byl druhý stupeň. Řečeno česky: rovné bylo rovnější, křivé křivější, jasné jasnější ...

Anebo abyste viděli, kde pracují vaši blízcí a známí, dokonce, pokud jste přišli do své firmy i o firemním svátku, abyste si prohlédli prostory, kam během pracovní doby nemáte možnost zajít a podívat se

K tomu všemu slouží tento Průvodce, což je trochu obsáhlejší popis toho, co můžete dne 3. dubna 2015 ve firmě vidět.

Zbývá nám už jen zmínit se o tom, v čem je jiná organizace Dne otevřených dveří. Jídelna je letos zavřená, stejně jako celá administrativní budova. Ostatně – co nenajdete ve výčtu přístupných hal, to není přístupné. Poznáte to také na plánku akce, který je uvnitř tohoto čísla Horizontu. Jsou nastavena určitá omezení ohledně občerstvení. To je letos omezeno především sortimentem a množstvím, což znamená, že nabízeny budou klobásy, kuřecí čtvrtky, párky v rohlíku, obvyklý sortiment nápojů, ovoce, sladkosti, pro drsňáky i zmrzlina. Nechybí ani pivo, ale to je jako jediné omezeno také přístupností: každému dospělému hostu bude při příchodu nabídnut jeden lístek na pivo, protože pivo bude buď na lístek, nebo za 10,- Kč. Ovšem jen do té doby, dokud nedojdou zásoby (lístků nebo piva). A s tou omezenou zásobou to platí pro celý sortiment občerstvení.

Občerstvení se letos nachází v hale montáže a těžké mechaniky, v lodi uvolněné odstěhovavší se montáží vřeteníků. Na plánku jsou znázorněny přístupové trasy do haly, v místě občerstvení bude hrát k poslechu skupina MALVAS, bude zde také jedna z atrakcí pro děti – stánek s cukrovou vatou.

Nakonec tedy vyjmenujme zbývající atrakce: po areálu bude jezdit dětský výletní vláček, což bude letos bohužel jen pro otužilé, v hale lehké mechaniky bude oblíbená lukostřelba a na kolejích u kotelny bude stát firemní lokomotiva.

A ještě to nejdůležitější: turnikety se v recepci otevřou v 9:00, akce skončí v 13:00 hod.

LP 2015

 

VYUŽIJTE PŘÍLEŽITOST

TOS Varnsdorf a.s.

Říční 1774
Varnsdorf 407 47
Česká republika

IČ: 27327850
DIČ: CZ 27327850

Tel: +420 412 351 111
Fax: +420 412 351 490
email: info@tosvarnsdorf.cz

Datová schránka: sh7gp7t

GPS: 50°53’21.795 N
14°37’24.579 E

Prodejní síť

Servis

Záruční opravy
e-mail: service@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 299

Pozáruční opravy a služby
e-mail: sale-service@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 230

Náhradní díly
e-mail: spare-parts@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 234

© 2023 TOS Varnsdorf a.s. - Webdesign: WebActive s.r.o.
Nastavení cookies