Šestnáctý firemní ples

Pošestnácté je doplesáno a jak to vypadá, není to naposledy, jak bylo již řadu týdnu předem avizováno. Leč popořádku.

Letošní firemní ples vyšel na pátek 17. února. Pořadatelé se trefili do jarních prázdnin (že by další schizofrenie současného školství? ... „jarní prázdniny“ v polovině února!!), což se promítlo v zájmu o lístky. Sál Lidové zahrady nebyl vyprodán, což však nakonec bylo těmi, co přišli, kvitováno jako přínos, protože bylo dost místa na parketu, obsluha vše stíhala, u baru se člověk rychle dostal na řadu a ani nebylo moc nakouřeno.

Ples se vydařil. Začal trochu netradičně. Večer zahájil předseda představenstva Ing. Jan Rýdl, který oznámil dvě zásadní informace. Jednak tu, kterou jsme zmínili v úvodu, tedy že sál Lidové zahrady zůstane zachován v uspořádání a podobě vhodné pro pořádání plesů (nestane se z něj kasino, jak se mnozí obávali), jednak potěšil přítomné tosáky (ale především jejich manželky) veřejným prohlášením, že představenstvo se rozhodlo vzhledem k výsledkům loňského roku proplatit zadržované části loňských prémií a fondu odměn v plném rozsahu (oficiální informaci přinášíme na straně 2). Po tomto radostném začátku se rozjela zábava již v tradičním pořádku. K tanci (víc než k poslechu, protože na parketu stále někdo kroužil, podupával či se různě pohyboval) hrála skvělá kapela Big band BONIT z Ústí nad Labem. Předtančení zajistil pár Raková – Schneider z Tanečního studia STYLKLUB Jaromíra a Marty Josefových, který ukázal, jak se závodně tančí latina.

Po půl desáté se na pódiu objevila hvězda večera, zpěvák Martin Chodúr. Zazpíval sérii písniček k tanci, byly to nejen fláky od Franka Sinatry a Toma Jonese, ale také jeho vlastní, při kterých vynikl jeho úžasný hlas. Po nezbytné kytici přišel přídavek a pak nastalo něco nevídaného. Přítomné slečny a dámy vytvořily frontu a začalo „focení s Chodúrem“. Na všechny se dostalo, ale ani to nebyl konec, ještě při odchodu se Martin Chodúr podepisoval svým fanynkám nejen na běžná místa, ale občas i na holou kůži. A pak už se tancovalo a zpívalo, nikoli až do rána bílého, ale také se nekončilo už ve dvě ráno. Sama kapela kývla na menší prodloužení a protože se pak i muzikanti připojili k reji na parketu, zdá se, že se na Lidové zahradě asi líbilo všem. Doufejme tedy, že se za rok sejdeme zase, na stejném místě, ve stejně dobré náladě a že nový ministr školství něco udělá s těmi prázdninami.

LP 2012

VYUŽIJTE PŘÍLEŽITOST

TOS Varnsdorf a.s.

Říční 1774
Varnsdorf 407 47
Česká republika

IČ: 27327850
DIČ: CZ 27327850

Tel: +420 412 351 111
Fax: +420 412 351 490
email: info@tosvarnsdorf.cz

Datová schránka: sh7gp7t

GPS: 50°53’21.795 N
14°37’24.579 E

Prodejní síť

Servis

Záruční opravy
e-mail: service@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 299

Pozáruční opravy a služby
e-mail: sale-service@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 230

Náhradní díly
e-mail: spare-parts@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 234

© 2023 TOS Varnsdorf a.s. - Webdesign: WebActive s.r.o.
Nastavení cookies