Číslo 2

 

Splněný program úspor přinesl své ovoce

Konečné zhodnocení motivačního programu pro rok 1997 v oblasti úspor dopadlo velmi dobře. Kolik činí konečná úspora a co z ní se „vyklube“ pro zaměstnance? Celková výše úspor dosáhla úctyhodných 43 321 101 Kč.
Více »

V ohnisku zájmu: Zatím největší kontrakt

Ve středu 14. ledna uzavřel TOS VARNSDORF s firmou WALDRICH COBURG ze SRN kontrakt na dodávku obráběcího centra, které bude instalováno v těžké mechanice střediska 119. Hodnota této investice přesahuje 100 milionů Kč a je dosud v historii firmy největší samostatnou strojní investicí.
Více »

Pro nemocné děti

Zveřejňujeme znění dopisu, který obdržel generální ředitel TOS VARNSDORF pan ing. Jan Rýdl:
Více »

Lakovna se představuje

Lakovna je v rámci montáží začleněna pod označením 0106. Tento název v praxi znamená vymezený prostor ve firmě pro lakování nebo také provádění povrchové úpravy strojů, které vyrábí TOS VARNSDORF.
Více »

Osobnost firmy

Svou úspěšnou pracovní dráhu v TOSu Varnsdorf započal pan Walter GÄBLER v roce 1952 jako strojní zámečník. Později vykonával 10 let funkci vedoucího expedice a od roku 1987 až po dnešní dny je výraznou oporou výstupní technické kontroly, kde předává své zkušenosti nastupujícímu mládí. Pro své spolupracovníky není jen kolegou v zaměstnání, ale také ryzím člověkem, kamarádem a osobností.
Více »

Hledáme almanach

V roce 1936 byl vydán almanach u příležitosti 60. narozenin Arno Plauerta. Obracíme se na čtenáře, pokud uvedený almanach mají k dispozici, nebo vědí o někom, kdo jej vlastní, aby podali informaci redakci Horizontu.
Více »

Stanou se hráči profesionálního týmu

K naplnění firemní vize „Chceme být na špičce světového obchodu s vodorovnými vyvrtávačkami“ slouží upřesněná firemní filozofie, ve které jsou definovány naše uznávané hodnoty: zákazníci, zaměstnanci, kvalita, výkonnost, prosperita, pružnost, etika, učení, vztah k regionu a v neposlední řadě týmová práce. Můžeme konstatovat, že klíčový management se aktivně zapojil do příprav všech uvedených aktivit a změn, pracoval jako tým a lze u něj zaznamenat posun ke změnám v chování a myšlení.
Více »

O čem se hovoří: TOS garantem nemocnice

Přečetli jsme si v celostátním tisku, že se TOS VARNSDORF má podílet na privatizaci varnsdorfské nemocnice. Především ve varnsdorfské veřejnosti se hodně hovoří na toto téma. O bližší vyjádření k uvedené záležitosti jsme proto požádali generálního ředitele ing. Jana Rýdla:
Více »

Ptáme se za vás: Jeřábnice na ústupu?

V posledních dnes se v TOSu proslechlo, že se má rušit profese jeřábnic. Ptáme se proto za vás přímo generálního ředitele ing. Jana Rýdla, zda je to pravda a pokud ano, co bude se 14 pracovnicemi, které doposud pracují na obsluze jeřábů:
Více »

BILLA skutečně útočí kladivem

Všichni jsme uvítali nedávné otevření dvou supermarketů , neboť se Varnsdorf konečně dočkal sortimentu na úrovni jiných měst. Nejvíce snad zaujala svým rozsahem a kulturností prodeje BILLA. Sporný už může být pohled na její útočnou reklamu s často opakovaným sloganem „BILLA útočí kladivem na ceny!“. Myšlenkové asociace z toho může mít člověk různé, skutečnost však předčila fantazii v pondělí 26. ledna dopoledne.
Více »

Odborářský sloupek

Na základě uzavřené kolektivní smlouvy na letošní rok budou v průběhu měsíce ledna 1998 zpracovány přílohy této kolektivní smlouvy. Jsou to dokumenty, které zajišťují sociální oblast zaměstnanců.
Více »


Ke stažení

VYUŽIJTE PŘÍLEŽITOST

TOS Varnsdorf a.s.

Říční 1774
Varnsdorf 407 47
Česká republika

IČ: 27327850
DIČ: CZ 27327850

Tel: +420 412 351 111
Fax: +420 412 351 490
email: info@tosvarnsdorf.cz

Datová schránka: sh7gp7t

GPS: 50°53’21.795 N
14°37’24.579 E

Prodejní síť

Servis

Záruční opravy
e-mail: service@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 299

Pozáruční opravy a služby
e-mail: sale-service@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 230

Náhradní díly
e-mail: spare-parts@tosvarnsdorf.cz
Tel.: +420 412 351 234

© 2021 TOS Varnsdorf a.s. - Webdesign: WebActive s.r.o.